Rodinný olivový olej a řecké speciality
Tip
Extra panenský olivový olej Olive Hills 1l
357,14 Kč bez DPH
400 Kč
Měrná cena:
400 Kč / 1 l
Skladem
(>3 ks)
Novinka
Kritamo z ostrova Chios, naložené, 350 g
182,14 Kč bez DPH
204 Kč
Měrná cena:
204 Kč / 350 g
Skladem
(>3 ks)
Novinka
Lay's chipsy s oreganem, 210 g
66,07 Kč bez DPH
74 Kč
Měrná cena:
74 Kč / 210 g
Skladem
(>3 ks)
Novinka
Ion čokoládová oplatka Maxi, 60 g
22,32 Kč bez DPH
25 Kč
Měrná cena:
41,67 Kč / 100 g
Skladem
(>3 ks)
Novinka
Ion mandlová čokoláda, 270 g
Mléčná čokoláda Ion s celými mandlemi, 270 g.
140,18 Kč bez DPH
157 Kč
Měrná cena:
58,15 Kč / 100 g
Skladem
(>3 ks)
Novinka
Papadopoulou čokoládové sušenky, 6× 200 g
168,75 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
15,75 Kč / 100 g
Skladem
(>3 ks)
Novinka
Zacharias Althea Nemea, červené suché víno, 0,75 l
183,47 Kč bez DPH
222 Kč
Měrná cena:
296 Kč / 1 l
Skladem
(>3 ks)
Rodinný olivový olej a řecké speciality
O nás
Obchod Olive Hills jsme otevřeli, abychom vám přiblížili pravé domácí chutě jižního Řecka, odkud pochází část naší rodiny. Olivy jsou součástí naší rodiny už čtyři generace.
Naše olivové háje leží na jižním Peloponésu, v kraji Messénie, na třech různých místech a v různých nadmořských výškách. Olej z každé oblasti chutná jinak, přestože jde o olivy stejné odrůdy Koroneiki.
Kromě našeho extra panenského olivového oleje a oliv u nás najdete další řecké speciality, včetně vín, čokolád, medů a marmelád. Doufáme, že vám budou chutnat!
