Sisinni
Řazení produktů
Výpis produktů
Hořká vegan kakaová pomazánka 400g
93,75 Kč bez DPH
105 Kč
Měrná cena:
262,50 Kč / 1 kg
Skladem
(2 ks)
Tahini s kakaem bez přidaného cukru 380g
116,07 Kč bez DPH
130 Kč
Měrná cena:
342,11 Kč / 1 kg
Skladem
(>3 ks)
Gianduia krém
133,93 Kč bez DPH
150 Kč
Měrná cena:
394,74 Kč / 1 kg
Skladem
(2 ks)
Mandlový krém bez přidaného cukru 380g
146,43 Kč bez DPH
164 Kč
Měrná cena:
431,58 Kč / 1 kg
Skladem
(>3 ks)
Ovládací prvky výpisu
4 položek celkem
