Planikový med

Neohodnoceno

Planikový med z jihořecké Messénie, 450g.

250 Kč 217,39 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Planikový med z jihořecké Messénie. 

Obsah kalorií v planikovém medu je nižší než u jiných medů díky nízkému procentu glukózy a fruktózy, a proto se doporučuje v případě diet, ale také u diabetiků typu B.Planikový med je bohatý na stopové prvky a vitamíny a je přínosem pro lidské tělo. Bylo dokonce zjištěno, že má močopudné účinky a snižuje krevní tlak, je dobrý pro krevní oběh a tím i pro srdce, ale také jako diuretikum je vhodný pro ledviny, chrání je .

Má nejnižší procento glukózy ve srovnání s jinými medy a obsahuje tedy méně kalorií. Díky nízkému obsahu fruktózy je ideální pro lidi, kteří drží dietu, ale zároveň chtějí mít na stole med.

 

 

Delicious arbutus honey from greek Messinia.

The calories contained in arbutus honey are less than other honeys due to the low percentage of glucose and fructose and so it is recommended in cases of diet as well as for type B diabetics.
It is rich in trace elements and vitamins,  good for humans and has even been found to be diuretic and lowers blood pressure. It´s good for the circulation and therefore the heart, but also as a diuretic it is good for the kidneys and therefore protector.
It has the lowest percentage of glucose compared to other honeys and thus contains fewer calories.
Its fructose is low, which makes it ideal for people who are on a diet but also want honey on their table.

Kód Kód: 857
Kategorie: Sladké
Hmotnost: 0.5 kg