Fíkové čatní

Neohodnoceno
newsaltsa suko
125 Kč –26 %

Sladkokyselé fíkové čatní, domácí receptura, bez konzervantů. Čistá váha 250g.

 

 

125 Kč –26 % 92 Kč 80 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Speciální recept, který bude gastronomickým potěšením pro každého milovníka čatní. Jedinečná kombinace dynamické skořice a pikantního zázvoru, s kyselostí bílého octa a slzami strouhané cibule, vše smíchané s jemnou hořčicí a čistou sladkostí na stromě přirozeně uzrálého Kalamátského fíku. Tyto ingredience nejvyšší kvality jsou dokonale kombinovány tak, aby vytvořily lahodnou rovnováhu sladkého a kyselého.
Servírujte s grilovanými masy, zelenými saláty či sýry. Neobsahuje konzervanty.

 

A special recipe which will be a unique gastronomic delight to any lover of chutneys. A specially blended combination of a dynamic cinnamon and spicy ginger, with the acidity of white vinegar and tears of grated onion, all mixed with a delicate mustard and finally the pure sweetness of the naturally tree ripened Kalamata fig, all perfectly combined to produce this incredible balance of sweet & sour which will leave your taste buds tingling in the most pleasant way possible! 
Try it with roast meat, a green salad, or with a variety of cheeses. Then challenge yourself to find delightful new combinations. Without preservatives.

Kód Kód: 65
Jméno značky: Olive Hills
Kategorie: Sladké
Hmotnost: 0.5 kg
Zpět do obchodu